خوش آمدید
تماس 01344833595
بالا

پیام تبریک نوروز ۱۳۹۹

سید محمد بطحایی معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رییس سازمان مراکز آموزش های عمومی ومهارتی سما در پیامی سال ۱۳۹۹ را به همکاران سمایی ودانشگاهی تبریک گفت .در متن پیام ایشان آمده است ؛

بسم الله الرحمن الرحیم

بهاری دیگر فرا رسید ؛ آغازی دوباره در طبیعت که شروعی مبارک  وتلاشی مضاعف برای تکامل و پیشرفت زندگی  و جامعه را نوید می‌دهد .
روزهای پایانی سال ۹۸  روزهای سخت وغمگینانه‌ای برای مردم ما بود . اپیدمی خطرناک کرونا نگرانی فراوانی را ایجاد کرد  وتعدادی از هموطنان عزیز را از جمع  ما گرفت ، دوستانی  را از دست دادیم و در غم فراق همکاران به سوگ نشستیم .
هرچند مصائب این ایام اجازه نمی‌دهد زبان در کام بچرخد وتبریک سال جدید را بیان کند ولی باید از تقدیر الهی تمکین کنیم وامید به فیض اوببندیم که گشایش بعد از هر عسرت را وعده داده است .
با یاد  همکاران عزیزی که همچنان سوگوار فراق آنها هستیم  به‌ویژه برادر مهربانم  جناب آقای مهندس شیخ الاسلام و همه  دوستان،آشنایان و هموطنان عزیزمان که در این بلیه جان خود را از  دست داده اند ؛ حلول سال جدید را به همه معلمان و اساتید گرانقدر و کارکنان عزیز مدارس ،آموزشکده ها  و  واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تبریک  وتهنیت عرض می کنم .
از فرصت بهره جسته و مراتب تقدیر وتشکر خود  وهمکارانم در سازمان سما  را از همه زحمات وتلاش های همکاران ارجمندم در واحدها و مراکز آموزشی سما  و کارمندان خدوم واحدهای اداری به‌ویژه دست اندرکاران آموزش های غیرحضوری و مجازی که نه تنها جای خالی کلاس درس را  پر کرده اند ، بلکه امید  به آینده  و گذشتن از سختی ها را با  دانش آموزان و دانشجویان به تمرین نشسته اند ،تقدیم می‌دارم .

 امیدوارم سال ۱۳۹۹  مملو از موفقیت و شادکامی برای همگان  به ویژه خانواده بزرگ  دانشگاه آزاد  اسلامی باشد؛ ان‌شاءالله…

سید محمد بطحایی

معاون دانشگاه ورییس سازمان سما

               

ارسال یک دیدگاه

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.